Tennisvereniging Mattemburgh

Hoogerheide

Inloggen

Activiteiten Kalender

Februari 2017
M D W D V Z Z
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Hoofd sponsoren

Het weer

Facebook Image
Beste Leden,
 
Namens tennisschool Bij DAAN laten wij u weten dat de inschrijving voor de tennislessen voor het zomerseizoen 2017 zijn geopend.
Inschrijven kan via www.bijdaan.com.
 
De inschrijving loopt tot 1 maart (let op: dit valt in de krokusvakantie).
Mocht u vragen hebben, dan kun u contact opnemen met Daan van Nassau, tel: 06-29462940 of mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
 
Sportieve groet,
Marieke van den Dobbelsteen Secretaris TV Mattemburgh
TV Mattemburgh en Tennisschool bij Daan organiseren speciaal voor alle basis- en middelbare school leerlingen:
 
Gratis 2 tennislessen!!
 
TV Mattemburgh en Tennisschool bij Daan organiseren speciaal voor iedereen van 18 jaar en ouder:
 
Gratis 2 tennislessen!!
 
 
Op 12 december zijn eindelijk de prizen voor de dames geel catagorie uitgereiktvan de club kampioenschappen.
Als nog van harte gefeliciteerd Bent Hogendoorn en Kiara Kooi.
 
Beste leden,
 
Het zomerseizoen van de tennis zit er officieel op 31 oktober weer op.
 
Nieuw dit jaar is dat we de banen open houden.
 
U kunt dus gewoon gebruik maken van de banen, zo ook de verlichting.
Indien de omstandigheden van de banen verslechteren heeft het bestuur het recht om banen te sluiten
en wordt u hierover geïnformeerd.
 
Om onze leden tegemoet te komen heeft het Bestuur in overleg met Sonja Pijnen besloten om de gehele maand november
op PROEF gedeeltelijk open te zijn, zodat u na het tennissen gezellig binnen in De Sterrenclub nog terecht kunt
voor een bakje koffie/thee of een borreltje.
 
De openingstijden zijn dan in de maand november:
Dinsdagavond van 20.00 uur tot sluit en donderdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur.
 
Bij geen opkomst zal De Sterrenclub sluiten!
 
Wij hopen dat u er allen veel gebruik van zult maken.
 
Het Bestuur van TV Mattemburgh
 

 

Op dinsdag 27 september ging het jaarlijkse clubkampioenschap van TV Mattemburgh van start.
Nieuw dit jaar was dat het clubkampioenschap voor de jeugd en senioren werd gecombineerd. Dus het was de hele week gezellig druk op de tennisbanen.
Ook de weergoden waren de club gunstig gezind want het was de hele week prachtig weer tot het moment dat de laatste finales moesten worden gespeeld op zaterdag 1 oktober: om half 5 kwam de regen met bakken uit de lucht dus de laatste finale wedstrijden moesten worden uitgesteld tot 7 oktober.
 
Voor onze jeugdspelers leverde iedere categorie 2 kinderen op die vervolgens in de finales tegen elkaar uitkwamen.
In de “Rode” poule werd er dit jaar binnen de familie Rasenberg gestreden en uiteindelijk werd Noor Rasenberg 1e en zus Lotte 2e. Yannick Arnoys werd 1e in de categorie “Oranje”, Tobias van Geffen verdiende een trotse 2e plaats.
Ook in de categorie “Groen” zagen we mooie rally’s. Thijs Rommens werd 1e en Sven Poulus verdiende de 2e plaats.
In de categorie “Geel” bij de jongens werd er gespeeld door 2 Danen: Daan Rommens werd 1e en Daan Vercammen verdiende een mooie 2e plaats.
Bij de meiden in de categorie “Geel” was Bente Hoogendoorn de trotse winnares, Kiara Kooi won de 2e plaats. We hebben zowel in de voorrondes als in de finales heel mooie wedstrijden gezien en ook kunnen zien wat jullie in het afgelopen zomerseizoen weer hebben geleerd van het tennisspel.
 
Voor de senioren waren de uitslagen van de clubkampioenschappen als volgt:
Heren dubbel – categorie A 1e Mickel Joossen & Edwin Poulus 2e Niels Kole & Bob van Geffen
Heren dubbel – categorie B 1e Jack Smeijers & Peter Wirtz 2e Rinus Swagemakers & Christ de Weert
Dames dubbel - categorie A 1e Ingrid Nijhoff & Marie-Louise van Peppen 2e Jenny van de Bergh & Marieke Pijnen
Dames dubbel - categorie B 1e Tamara Ritman & Tanny Vale 2e Marielle Mous & Ingrid Trieller
Gemengd dubbel - categorie A 1e Roy Veldhoven & Renate Rommens 2e Sjaak Hoppenbrouwers & Inge Hoppenbrouwers
Gemengd dubbel - categorie B 1e Willy Withagen & Tanny Vale 2e Kees Ligt & Ciska Ligt Heren enkel 1e Louis Hazen 2e Sjaak Hoppenbrouwers
Dames enkel 1e Maritha Warrington 2e Ingrid Nijhoff
 
We hadden wederom een heel sportieve week dus hebben we genoten van de wedstrijden en de gezelligheid op en om de banen!
De vereniging feliciteert alle finalisten met jullie behaalde resultaat! 
 


Copyright © TV.Mattemburgh 2015. All Rights Reserved.